Philips Xenon standaard D3S xenonlamp hoogwaardige OEM-vervanging | 42403C1

€52,95 EUR

Inclusief belasting

Uitverkocht

Voeg nog €75,00 EUR toe voor GRATIS verzending!

Philips D3S HID-xenonlamp 42403C1 met standaard OEM-kwaliteit voor een voordelige prijs

Upgrade uw rijervaring voor een voordelige prijs met de Philips Standaard D3S HID-xenonlamp (42403C1) van OEM-kwaliteit

Ervaar superieure verlichting met de Philips Standaard D3S HID-xenonlamp. Als toonaangevende innovator op het gebied van xenon-HID-verlichting levert Philips twee keer zoveel licht als standaard halogeenlampen, terwijl hij 50% minder energie verbruikt. Dit zorgt voor verbeterde zichtbaarheid en veiligheid op de weg.

!! Philips heeft momenteel een zeer beperkte voorraad van deze lampen. Een zeer goed of beter alternatief is de Osram Xenarc Original D3S, die u hier kunt vinden: Osram Xenarc Original D3S

Belangrijkste voordelen:

  • • Kwaliteit van originele uitrusting: Vertrouwd door grote autofabrikanten wereldwijd.
  • • Energiezuinig: Gebruikt 50% minder stroom dan traditionele halogeenlampen.
  • • Verbeterde veiligheid: Biedt 200% meer licht, vergelijkbaar met daglicht, wat helpt bij betere obstakelherkenning en zichtbaarheid van verkeersborden.
  • • Duurzaam en betrouwbaar: Gemaakt van UV-bestendig kwartsglas voor een lange levensduur en prestaties onder extreme omstandigheden.

Waarom kiezen voor Philips?

Philips staat bekend om zijn hoogwaardige verlichtingsoplossingen voor auto's, die maximale veiligheid en comfort garanderen. De 42403C1-lamp is ontworpen om aan de hoogste standaarden te voldoen en is gecertificeerd volgens ISO 9001, ISO 14001 en QSO 9000.

Upgrade vandaag nog naar de Philips Standaard D3S HID-xenonlamp voor een helderdere, veiligere en efficiëntere rijervaring.

Specificaties:

  • • Lamptype: Xenon HID
  • • Type: D3S
  • • Type voet: PK32d-5
  • • Vermogen: 35W
  • • Spanning: 42V
  • • Kleurtemperatuur: 4200K
  • • ECE-homologatie: Ja
  • • EAN-barcode: 8727900378283

D3S HID-xenonlampen kunnen worden vervangen door lampen van verschillende merken, zolang het D3S is (niet D1S bijvoorbeeld). Hier vindt u een lijst met merken die D3S-xenonlampen gebruiken met het fabrikantnummer. Deze lampen worden vaak gemaakt door Osram en Philips en niet door de autofabrikanten zelf. Ze kunnen dus zonder problemen worden vervangen door een andere D3S-lamp.

AUDI, SEAT, SKODA, VAG, VW N 107 218 01
AUDI, SEAT, SKODA, VAG, VW N10721805
BENTLEY N10721806
DODGE MOPAR CHRYSLER JEEP L0000D3S
FORD 4 855 951
FORD 7L7A-13N021-AA
FORD 7L7AAA
FORD 7L7Z13N021A
GM CHEVROLET 13587720
GM CHEVROLET 13587843
GM CHEVROLET 13503432
JAGUAR C2N1716
JAGUAR C2D5254
KIA HYUNDAI 1864735010
LAND ROVER LR009163
LAND ROVER LR009163
LYNX AUTO L19735W
MASERATI 673002336
MASERATI 673005741
MERCEDES BENZ N000000005042
PORSCHE 999-631-070-90
PORSCHE 99963107090
PORSCHE N10566101
PORSCHE 35863121800
PORSCHE 95863121900
TESLA B23004
TESLA 1029166-00-A
VAG N 107 218 06
VOLVO 31 290 593


Ook fabrikanten gebruiken verschillende onderdeelnummers voor D3S-lampen, hier vindt u een lijst met D3S-vervangingsonderdeelnummers per OEM-fabrikant.

OEM-EQUALENT


A.I.C. CONCURRENTIE 70772
AIC 70772
AMS-OSRAM 66340
BUGIAD BSP24426
HELLA 8GS 009 028-311
HERTH+BUSS ELPARTS 89901313
LUCAS ELECTRICAL LLD3S
MEAT & DORIA 73214001
OSRAM 66340
PHILIPS 42403VIC1
PHILIPS 42302 42403
PHILIPS 9285 335 244
PHILIPS 9285 335 244H
PHILIPS 9285 301 244
PHILIPS 9285 302 244
PHILIPS 9285 304 244
PHILIPS 9285 304 244s
PHILIPS 9285 304 244H
TUNGSRAM 14178


Veelmeldingen over lampdefecten van verschillende autofabrikanten.

Veelmeldingen over lampdefecten van Audi
- Linker hoofdlicht
- Rechter hoofdlicht

Veelmeldingen over lampdefecten van BMW
- Drempelverlichting
- Linker drempelverlichting defect
- Rechter drempelverlichting defect
- Rechter drempelverlichting
- Malfunctie rechter drempelverlichting:
- Linker drempelverlichting
- Malfunctie linker drempelverlichting:
- Drempelverlichting rechts defect!
- Drempelverlichting links defect!
- CC-ID 120 – Linker drempelverlichting defect
- CC-ID 121 – Rechter drempelverlichting defect
- Malfunctie linker drempelverlichting
- Malfunctie rechter drempelverlichting
- Abblendlicht links defekt
- Abblendlicht rechts defekt

Veelmeldingen over lampdefecten van Citroën
- Controleer de drempelverlichting
- Info .... Defect

Veelmeldingen over lampdefecten van Ford
- Defect in drempelverlichtingslamp

Veelmeldingen over lampdefecten van Mercedes-Benz
- Linker drempelverlichting
- Rechter drempelverlichting
- Linker drempelverlichting
- Rechter drempelverlichting
- Linker drempelverlichting
- Rechter drempelverlichting
- Linker drempelverlichting
- Rechter drempelverlichting
- Controleer linker drempelverlichting
- Controleer rechter drempelverlichting
- Luz de cruce izquierda
- Luz de cruce derecha
- Abblendlicht links
- Abblendlicht rechts
- Actief verlichtingssysteem niet operationeel
- Anabbagliante sinistro
- Anabbagliante destro
- Intell. Light system ne fonctionne pas
- Feu croisement droit
- Feu croisement gauche

Veelmeldingen over lampdefecten van Mini
- Linker drempelverlichting defect!
- Rechter drempelverlichting defect!

Veelmeldingen over lampdefecten van Opel Vauxhall
- Service AFL-lamp
- Controleer linker drempelverlichtingslamp
- Controleer rechter drempelverlichtingslamp
- Controleer linker drempelverlichting
- Controleer rechter drempelverlichting
- Panne Feu gauche eclairage ville
- Panne Feu droit eclairage ville
- Vänster halvljus ur funktion
- Höger halvljus ur funktion

Veelmeldingen over lampdefecten van Porsche
- Controleer drempelverlichting

Waarschuwing van Volvo
- Lampdefect drempelverlichting
- Lampdefect drempelverlichting
- Koplampdefect
- Onderhoud vereist
- Lampdefect drempelverlichting
- Malfunctie drempelverlichting
- Malfunctie koplampensysteem, onderhoud vereist
- Ajovalovika vaatii huollon
- Glühlampe Abblendlicht def
- Glühlampe Abblendlicht defekt

Veelmeldingen over lampdefecten van VW Volkswagen Skoda
- Controleer linker drempelverlichting!
- Controleer rechter drempelverlichting!
- Linker drempelverlichting defect!
- Rechter drempelverlichting defect!
- Rechter drempelverlichting niet werkend!
- Linker drempelverlichting niet werkend!
- Linker hoofdlicht niet werkend!
- Rechter hoofdlicht niet werkend!

★★★★★
★★★★★
★★★★★
★★★★★